2014 04 05 232 s3a hlinsko s tetou 150x113 Koncert a mše v Hlinsku a Včelákově, 5. a 6. 4. 2014  Nevím, kolika z vás se povedlo být narozeninovým dárkem. My jsme to štěstí měli – byli jsme překvapením k 80. narozeninám pratety a zároveň kmotřičky našeho zpěváka Honzy. Zorganizoval pro ni odpolední koncert v děkanském kostele Narození Panny Marie v Hlinsku a domluvil náš hudební doprovod při mši v kostele Máří Magdaleny ve Včelákově.

2014 01 19 s3a ekumena koncert 150x101Vratislavice nad Nisou, 19. 1. 2014  Jistě jsem se už někdy zmínila, že ekumenické koncerty mají čím dál tím vyšší úroveň a všechny sbory se na ně dlouho dopředu pečlivě připravují.

Bylo tomu tak i tentokrát, jen těch sborů bylo nakonec trochu méně než jindy. Letošní zima byla chudší na mráz a sníh a o to bohatší na různé nemoci. Přestože se tedy díky "nepřízni osudu" sešly „pouhé“ tři sbory, kvalita koncertu tím neutrpěla a nikomu menší počet účinkujících nevadil.

Bylo, nebylo, dávno tomu …

co jsme měli nějakou větší akci nebo výlet. To ale neznamená, že jsme přestali existovat a že se nedělo vůbec nic.

Liberec - Ruprechtice, 8. - 9. 3. 2013  Duchovní obnovy se člověk zúčastní proto, aby se zastavil, podíval se znovu a jinak na svůj život, svůj vztah k Bohu a načerpal sílu (opět) začít znovu a lépe. A nebo proto, že byl na ni pozván, aby ji vhodně doplnil hudbou a pomohl ji tak všem ostatním lépe prožít. Můj případ byl to druhé. Přesto i já jsem mohla prožít čas ztišení.

2012 10 14 051 s3a s drakem 160x122Jičín, 14. 10. 2012  Jičín je rodné město našeho basitsy Jirky i jeho manželky Renaty, naší věrné fanynky. Proto jsme již podruhé přijali pozvání, abychom do "jejich" města přijeli zazpívat. Koncert, který zde Jirka zorganizoval, byl benefiční - na opravu kostelních varhan.