cd03_obalLiberec - Rochlice, říjen 2008  Milí posluchači, po šestileté odmlce vám nabízíme další kolekci písní ze zpěvníků Hosana. Po CD "Jsme děti Tvé" (2000) a "Úžasná láska" (2002) jsme tentokrát vybrali písně především adventní a vánoční. K nim jsme však přidali i takové, které můžete poslouchat kdykoliv během roku. Toto album je malým dárkem  i pro nás. Letos totiž slavíme 15 let existence. Nic na tom nemění fakt, že z prapůvodního složení je nás jen málo.

FotkyLiberec – Rochlice, 11. – 12. 10. 2008„Školní rok“ 2008 – 2009 jsme začali opravdu intenzivně: nejprve návštěva v Halle (v naší spřátelené františkánské farnosti) a hned týden na to nahrávání CD. Nahrát CD se „Scholou od 3A“ není tak jednoduché, jak by se zdálo. Repertoár scholy je docela široký (kolem 200 písní) a díky průběžné každoroční obměně členů vždy chvíli trvá, než písně secvičíme.

FotkyHalle, 3. – 5. 10. 2008 Každá návštěva ve františkánské farnosti v Halle je pro nás svátkem. Kromě toho, že svojí návštěvou potěšíme naše německé přátele, máme vzácnou příležitost být spolu několik dní i jinak než pouze „pracovně“ (i když zpěvu se rozhodně nevyhýbáme, ba právě naopak). K velké radosti nás všech s námi tentokrát jel i P. Antonín.