Kronika

Schola od 3A je plnoletá

Liberec, 27. 6. 2012  Skončil 18. školní rok, po který Schola od 3A s různými personálními změnami pravidelně zpívá při čtvrtečních mších v kostele Sv. Antonína Velikého v centru Liberce. Nikoho na začátku nenapadlo, že bude Schola existovat i po tak dlouhé době. Věříme, že i z toho můžeme usuzovat, že Schola není jen "lidské dítě". Že to, co děláme a o co se snažíme, je dobré a Bohu milé. Tak, jak to v homilii řekl P. Michal Podzimek.

Za uplynoulé roky jsme poděkovali a zároveň poprosili o požehnání do dalších let naší služby při poslední čtvrteční mši končícího školního roku. Zároveň jsme vzpomínali na všechny naše současné i bývalé členy. Velkou radost jsme měli z těch, kteří mezi nás po letech opět přišli: Járy, Veroniky, Terezky a Aleše, ale i z těch, kteří nemohli přijet (většina z nás už žije mimo Liberec), ale ozvali se Zdeňkovi mailem nebo telefonem.