Kronika

Koncert a mše v Jičíně

2012 10 14 051 s3a s drakem 160x122Jičín, 14. 10. 2012  Jičín je rodné město našeho basitsy Jirky i jeho manželky Renaty, naší věrné fanynky. Proto jsme již podruhé přijali pozvání, abychom do "jejich" města přijeli zazpívat. Koncert, který zde Jirka zorganizoval, byl benefiční - na opravu kostelních varhan.

Tu neděli se venku udělalo krásně, a tak byli zřejmě všichni jičínští na výletě nebo na zahrádce. Jirka má naštěstí velkou rodinu, a tak jsme i přes "nepřízeň" počasí nebyli v chladném kostele sami. Věříme, že Jirkova rodina i několik dalších posluchačů s námi prožilo hezkou chvilku.

Před koncertem a následnou mší, při které jsme také zpívali, jsme se byli seznámit s místními zajímavostmi. Pro část Scholy to byly krásné budovy, pro část především cukrárna na náměstí. Jako největší zážitek dne jsme však všichni označili večerní návštěvu pizzerie. Tak velkou, dobrou a lacinou pizzu jsme ještě nejedli !